И Карлеуша доживеа “старост” :))денес наполни 33 години… а личи како да има 53:))

17 август, 20110
jelena-karleusa-2

Популарната пејачка Јелена Карлеуша денеска го прославува 33-тиот роденден, а меѓу првите поклони кои ги добила е голема корпа со црвени ружи. Таа вели дека роденденот и почнал како во бајка.

ЈК на своите фанови им се заблагодарила преку Facebook:

-Мене роденденот ми започна како во бајките! Ви благодарам на сите за прекрасните честитки… Ве сакам!

Затворете ги очите и помислете на мене…ќе го почувствувате мојот бакнеж и ќе слушнете топло и искрено БЛАГОДАРАМ…за прекрасните желби, топлите зборови и љубовта и поддршката која ми ја да давате…Барем за овие 24 часа јас сум најсреќна жена на светот! – додава Карлеуша, која вечерва ќе направи спектакуларна забава во ресторан во Белград.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit