И Мила Јовович „лапна“ насловна за Септември, ама на Elle : ) Браво бе : )

20 август, 20110
mila-naslovna

Прекрасна !!!

Мила Јовович се најде на насловната страна на септемврискиот број на Еlle.

35 годишната убавица е облечена во колекцијата есен – зима 2011 на Луис Витон, а ја фотографираше Елен Ван Унверт.

Што мислите за насловната на Мила? Споделете го вашето мислење со нас!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit