И на 77 години топлес! Секси бабичка Софија Лорен:)

11 август, 20110
loren

Софија Лорен и на 77 години има храброст да се соблече топлес и да легне на плажа. Овие денови таа е снимена на плажа во топлес издание.

Софија која е добитник на два оскари, десетина години ја носела и титулата  за секс симбил. Но, изгледа дека Софија уште се чувствува секси штом на неполни 80 се сонча топлес. Ако е така браво за Софија!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit