И Сораја во порно бизнисот?

9 јули, 20110
SORAJA-Sara-Vucelic

Почнаа да кружат информации за секс бомбата Сораја, дека добила понуда за фото сесија во разголена варијанта за познат светски магазин, но за Балкански пазар. Мислиме дека се работи за познатиот Playboy на Хју Хефнер, но…?!!

Нашата старлета очигледно добила “посериозна” понуда во рамки на нејзините квалитети. Порно индустријата. После Пипа Мидлтон, и нашата Сораја добила сериозна понуда од порно индустријата Вивид? Се работи за понуда што Сораја тешко дека ќе може да ја одбиде.

Навиваме и за неа. Па кој не би сакал да ја види цицлестата во порно акција…нели?:)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit