Интервју со Марко

12 јули, 20111
marko naslovna

За него со сигурност може да  кажеме дека е еден од најоткачените познати фаци кои чекорат по македонското „Ни„ тло. Секогаш оригинален, креативен и позитивен, нашиот познат водител Марко Новески,  го читате во ексклузивното интервју преку кое, со сета креативност и моќ на експресиите на човековото лице – одговори на нашите прашања.

1.Какво е чувството да си позната фаца?

 

2.Како Марко се справува со обожавателките?

 

3. Каков е Марко кога е заљубен?

 

4. Колку девојки си бакнал досега?

 

5. Што најмногу сакаш кај жените?

 

6. Како реагира Марко на згодни женски?

 

7. Што мислиш за геј популацијата?

 

8. Дали Марко има некој порок?

 

9. Која е твојата омилена игра од детството?

 

10. Кога Марко не би бил она што е сега, би бил…?

 

11. Омилена секс поза?

 

12. Дали ја сакаш природата и колку се грижиш за неа?

 

13. Како го поминуваш слободното време?

 

14. Каков е Марко кога ќе се “начука”?

 

15. Како реагираш на турбо фолк?

 

16. Дали Марко е мангуп?

 

17. Дали Марко може да биде озбилен?

 

18. Дали Марко има “муда”?

 

19. Што најмногу сакаш да “дуваш”?

Фото: Смиле

One comment

  • Dejan

    13 јули, 2011 at 16:08

    Marko ti si broj 1, pozdrav od Aerodrom.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/