Category: ВИП ПРИКАЗНА

-хари-12-e1586517441434.jpeg
Пред да се омажи за принцот Хари (35), Меган Маркл(38) заработувала околу половина милион долари годишно како актерка. Милионските суми ги добивала на сметка рекламирајќи разни брендови. Затоа нејзината вкупна нето вредност се проценува на околу 5 милиони долари. Но принцот Хари вреди пет пати повеќе и парот вкупно има околу 20 милиони евра. Неговите […]

DSC_0223.jpg
Момците од  Next Time, Мартин и Стефан кои за релативно кратко време постигнаа голема слава и успех на нашата сцена, не удостоија со нивното присуство и одговорија на нашите необични прашања преку моќта и креативноста на експресиите на човековото лице. 1. Како го започнувате денот?   2. Како се справувате со популарноста?   3. Дали […]

DSC_0091-11-610x269.jpg
Младата, згодна, амбициозна и талентирана, Викторија Лоба, не почести со нејзиното присуство и со помош на нејзината креативност и искреност преку говорот на телото и експресиите, одговори на нашите прашања низ фотографии. Уживајте! 1. Какво е чувството да ти се оствари сонот од детството? 2. Дали доколку имаш можност би настапувала повторно на Евровизија? 3. […]

Naslovna-crbnobela-610x269.jpg
Нашиот најпознат рапер Тони Зен, не пречека во супер маалско расположение во неговата населба. Интересен и посебен,  на свој начин ги одговори нашите прашања, се разбира повторно низ фотографии. Нам ни беше задоволство, се надеваме и вие ќе уживате. 1. Како е да си Тони Зен?   2. Со што Тони успеа да го освои […]

DSC_0927-610x270.jpg
Секогаш ведрата, позитивна и харизматична поп-рок пејачка… Дани Димитровска не удостои со нејзиното присуство и одговори на нашите прашања низ фотографии. Нам ни беше забавно, се надевам и вие ќе уживате… Како Дани го започнува денот? Кога Дани не би била пејачка, би била…? Дали Дани е заљубена? Како Дани го заведува спротивниот пол? Колку […]

marko-naslovna-610x269.jpg
За него со сигурност може да  кажеме дека е еден од најоткачените познати фаци кои чекорат по македонското „Ни„ тло. Секогаш оригинален, креативен и позитивен, нашиот познат водител Марко Новески,  го читате во ексклузивното интервју преку кое, со сета креативност и моќ на експресиите на човековото лице – одговори на нашите прашања. 1.Какво е чувството […]

naslovna44-610x269.jpg
Еден од најпопуларните хип-хопери на македонската сцена, еден од ретките кој нема “влакна на јазикот“, не само во песните туку и во приватниот живот. Да, веќе ви е јасно за кого станува збор, Марко Маринковиќ или познат како Слаткар. Познатиот рапер не пречека во своето кафуле. Со сета креативност и моќ на експесиите на човековото […]

328-610x269.jpg
Нашата најпозната поп-ѕвезда Елена Ристеска која секогаш е ведра, позитивна, искрена, во ова интервју ќе ја видите во поразлично издание. Со својата креативност и искреност преку говорот на телото и експресиите, ни одговори на нашите прашања. 1. Какво е чувството да ти се исполни сонот од детството?   2. Се сеќаваш ли на твојата прва […]

NextTime.preview1-610x269.jpg
Интересни спомени од детството? -Ретко се прибиравме дома:-) како и сите други деца, сакавме што повеќе време да поминуваме играјќи фудбал, што значи како убави спомени би ги идвоиле дружбата и другарите.   2. Каде го завршивте основното образование? -Оу.Лазо Ангеловски во Ново Лисиче   3. Се сеќавате на вашата прва љубов? -Секако дека се […]

Lambe-so-Natali-Imbruglia2-610x269.jpg
1. Во кое училиште го заврши основното образование и каков ученик беше? Моето основно образование го завршив во ОУ “Димитар Влахов”, во село Љубојно, тоа училиште е осмолетка и мислам дека и во градовите нема толку софистицирано училиште. 2. Дали беше мирно или палаво дете? Добро тоа е релативно за секое дете, во глобала бев […]

DSC_0276.jpg
Искрена, срдечна, непосредна и позитивна – Амернис Јовановска Нокшиќи е веќе познато лице на македонската театарска и филмска уметност. Последното нејзино оствараување во соработка со режисерот Унковски е проектот Татко, според текстот на Стрингберг. Во ова интервју ќе ја запознате од друг агол, со  нејзината актерска вештина  успеа да  го прикаже нејзиното мислење за нашите […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris