Интервју со Мартин и Стефан од NEXT TIME

6 декември, 20110
DSC_0223

Момците од  Next Time, Мартин и Стефан кои за релативно кратко време постигнаа голема слава и успех на нашата сцена, не удостоија со нивното присуство и одговорија на нашите необични прашања преку моќта и креативноста на експресиите на човековото лице.

1. Како го започнувате денот?

 

2. Како се справувате со популарноста?

 

3. Дали повтрно би настапувале на Евровизија?

 

4.  Доколку не се занимававте со музика, вашата професија ќе беше…??

 

5. Како го заведувате спротивниот пол?

 

6. Кој дел од женското тело најмногу ве привлекува?

 

7. Дали момците од NEXT TIME се заљубени?

 

8. Како се справувате со обожавателките?

 

9. Вашето домашно милениче?

 

10. Омилена игра од детството?

 

11. Колку вистински пријатели имаат Мартин и Стефан?

 

12. Што најмногу ти го крева адреналинот?

 

13. Од што најмногу се плашиш?

 

14. Што мислите за Македонската естрада?

 

15. По што ќе ја паметите 2011 година?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris