Интервју со Тони Зен

16 август, 201115
Naslovna-crbnobela

Нашиот најпознат рапер Тони Зен, не пречека во супер маалско расположение во неговата населба. Интересен и посебен,  на свој начин ги одговори нашите прашања, се разбира повторно низ фотографии. Нам ни беше задоволство, се надеваме и вие ќе уживате.

1. Како е да си Тони Зен?

 

2. Со што Тони успеа да го освои второто место на Survivor?

 

3. Какво е чуството да ја наполниш салата Борис Трајковски?

 

4. Колку си задоволен од новиот албум?

 

5. Како се носиш со популарноста?

 

6. Што мислиш, каква е македонската естрада?

 

7. Со оглед на тоа дека имаш долга врска, како се справуваш со обожавателките?

 

8. Како реагираш на трачевите за твојот љубовен живот?

 

9. Кој дел од женското тело најмногу те привлекува?

 

10. Колку животот во твоето маало те инспирира во она што го работиш?

 

11. Дали Тони има порок?

 

12. Што прави Тони во слободно време?

 

13. Колку вистински пријатели има Тони Зен?

 

14. И за крај, во кое животно Тони би се реинкарнирал?

15 comments

 • zogla

  11 март, 2012 at 17:30

  najjak si brate nema sto tuka… R E S P E C T ! ! ! ! !

  Reply

 • alexandra

  11 март, 2012 at 17:14

  :))) te postuvam covece

  Reply

 • mirko

  11 март, 2012 at 17:11

  hahahaha najjak!!!

  Reply

 • jelena

  10 јануари, 2012 at 04:07

  najdobar

  Reply

 • jelena

  10 јануари, 2012 at 04:05

  ton4i najdobar si

  Reply

 • :D

  30 август, 2011 at 09:01

  hahahahhahahahhahahahahhahahahahhahhaha

  Reply

 • Bjelica

  27 август, 2011 at 13:05

  Toni koga ke te vidime so devojkati javno da se pojavis na nekoj nastan??????

  Reply

 • Ile

  27 август, 2011 at 13:04

  Sto so gravce????

  Reply

 • Katerina

  27 август, 2011 at 13:03

  Toni koga vo tavce ??????

  Reply

 • Alek

  27 август, 2011 at 13:02

  Dobra maicka brateeeeee:)

  Reply

 • Duca

  27 август, 2011 at 12:58

  Toni sto mislis za DNS i Ago

  Reply

 • Gego

  27 август, 2011 at 12:56

  Druze ke te vidime li nekogas kako voditel na nekoja emisija? Koga mozat site zosto ne i ti brate.

  Reply

 • Elence.....

  27 август, 2011 at 12:54

  Toni koj na kogo pisuva pesni, ti na Slatkar ili obratnno…..bas me interesira?

  Reply

 • Dragana Ana

  27 август, 2011 at 12:53

  Toni super si, ajde cekame nov album. Cmok!!!!!

  Reply

 • Hip Hop master

  27 август, 2011 at 12:51

  Toni Zen, you are the man 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi