Ја остави девојка му за хеликоптери

17 август, 20110
princharry

Принцот Хари не е веќе во врска со манекенката Флоренс Брудинил-Брус, затоа што сеуште не е спремен за сериозна врска. Во врска беа околку два месеци, но не траеше затоашто Хери сака да се посвети на некои други работи. “Тој има многу работи на ум, сака да се посвети на обуката за управување со хеликоптери. После обуката би требало да се врати во Авганистан”- раскажа извор близок на принцот. Ова лето принцот го помина дружејки се со пријателите на Мајорка, а Флоренс беше на Ибица. Сакала дечко и да и се придружи, но намасто тоа доби корпа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit