Интервју со Дани

21 јули, 20111
DSC_0927

Секогаш ведрата, позитивна и харизматична поп-рок пејачка… Дани Димитровска не удостои со нејзиното присуство и одговори на нашите прашања низ фотографии. Нам ни беше забавно, се надевам и вие ќе уживате…

Како Дани го започнува денот?

Кога Дани не би била пејачка, би била…?

Дали Дани е заљубена?

Како Дани го заведува спротивниот пол?

Колку твојот син ти е инспирација?

Кој дел од твоето тело го сметаш за најсекси?

Во слободно време Дани…?

Дали Дани има пороци?

Што најмногу ти го крева адреналинот?

Како реагираш на кичот на македонската естрада?

Колку вистински пријатели има Дани?

Како се справуваш со непријатните животни ситуации?

Како се криеш од јавноста?

Што мисли Дани за животот?

Без што неможеш да функционираш?

По што ќе ја паметиш годинава?

Колку ти значи улогата како ANTI АIDS амбасадор?

Тетоважите на Дани…

 

 

 

 

One comment

  • Zoki

    29 јули, 2011 at 09:27

    Bravo Dani dobro stomace drzis, very nice ! 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/