Интервју со Елена Ристеска

20 јуни, 20111
3

Нашата најпозната поп-ѕвезда Елена Ристеска која секогаш е ведра, позитивна, искрена, во ова интервју ќе ја видите во поразлично издание. Со својата креативност и искреност преку говорот на телото и експресиите, ни одговори на нашите прашања.

1. Какво е чувството да ти се исполни сонот од детството?

 

2. Се сеќаваш ли на твојата прва реакција кога дозна дека си победник на М2 шоуто?

 

3. Доколку имаш повторно можност, би настапувала ли пак на евровизија?

 

4. Колку пати Елена била вистински заљубена?

 

5. Со кој поглед Елена најчесто го заведуваш спротивниот пол?

6. Со непријатните, лошите животни ситуации, се справуваш со…?

7. Како најчесто Елена ги поминува неделните вечери, дома кога нема ангажман?

8. Без што неможе Елена да функционира во денот?

9. Кој дел од телото го сметаш за своја маана?

10. Кој дел од телото ја прави жената секси?

11.Каков би бил светот според тебе, доколку во него нема музика?

12. Што те прави среќна?

 

Фотографии: Ани и Дими

 

 

One comment

  • Sandra

    20 јуни, 2011 at 20:12

    Da mozev LOVE ke stisnev na intervjuvo:))

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma