Избрана е сопственичката на најубав задник

23 февруари, 20110
devojkata so najdobar zadnik 1

Во чилеанскиот град Вина Дел Мар, се оддржи изборот за девојка со најубав задник. Машката публика беше воодушевена од девојките кои се пријавила на изборот. Reef, спортскиот моден брен беше организатор на изборот Miss Reef 2011.

Победничката на изборот е Сабрина Соса од Аргентина. Мора да признаеме дека жирито имало навистина тешка работа, кога ќе видиме како изгледаат натпреварувачките.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi