Израелците ја викаат Цеца пред ѕидот на плачот!

8 ноември, 20110
nas

Израелската државна телевизија емитувала прилог за српската пејачка повикувајќи ја да одржи концерт во земјата.

Ѕвезда и злосторник!

Токму вака националната телевизија на Израел го најавил прилогот кој бил емитуван за Светлана Ражњатовиќ. Новинарот, додека во позадина оделе снимки од концерти на пејачката, слики, свадбата со Аркан и други настани, зборувал за српската пејачка, упатувајќи и на крајот покана да дојде во земјата и кај ѕидот на плачот да одржи концерт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş