Ја пријавил љубовницата дека е провалник, откако девојка му влегла дома! :)

27 октомври, 20110
125778-seks

Затечен од изненадното враќање на неговата девојка, американецот Кевин Гејлор повикал полиција и ја пријавил својата љубовница како провалник.

Според американските медиуми, 24 годишниот американец требал да се состане со девојка која ја запознал преку интернет во н еговиот стан, но наместо тоа прво се појавила неговата девојка.

За да избегне конфликт со неговата девојка, американецот веднаш направил сценарио и другата девојка кога се појавила ја пријавил како провалник во полиција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş