Ја задавил сопругата! Му ги уништила играчките од Star Wars! :(

3 ноември, 20110
nasll

Млад брачен пар имале голема расправија во август оваа година. Девојката во афект и бес му ги уништила на сопругот играчките од колекцијата на Star Wars, а потоа тој ладнокрвно ја задавил!

Судот во Англија го осудил Rickie La-Touche (30), на доживотен затвор бидејќи ладнокрвно ја убил својата сопруга Pornpilai Srisroy (28).

Парот се запознал во Тајланд во 2001 година, а се венчале во 2003 година и се преселиле во Англија. Мажот додал дека колекцијата вредела илјадници фунти и дека ја собирал уште од дете.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş