Jennifer Lopez како тигрица

27 април, 20110
Jennifer+Lopez

Jennifer Lopez се приклучи на екипата која ги позајмува гласот за Ice Age: Continetal Drift.

Таа овој пат гласот ќе го позајми на тигрицата во која ќе се вљуби главниот лик, тигарот Diego.

Освен Jennifer во ова продолжение на Ice Age ќе учествуваат и Wanda Sykes, Ray Romano, Queen Latifah, Denis Leary, Keke Palmer и John Leguizamo.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi