Justin Timberlake нема да и го сврти грбот на музиката

27 април, 20110
jt-on-stage

29 годишниот пејач Justin Timberlake вети дека нема да и го сврти грбот на музиката заради филмот.

Се случи да имам снимања на неколку филмови по ред, но тоа не значи дека јас ќе се откажам од музиката. Таа е мојот живот. Ќе извршам кривично дело ако се откажам од она што ми значи најмногу, изјавил Justin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi