Каде е рајот на земјата ???

25 октомври, 20110
maldives17

Во овие тмурни, дождливи денови ви претставуваме место кое секој би сакал да го постети, па со сигурност би размислил и дали би се вратил. Место кое го одзема здивот, тиркизна вода, плажи со златен песок, како во бајките, овие острови всушност го претставуваат рајот на земјата- Малдиви.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş