Каде на меден месец?

23 август, 20110
krishumphries_kimkardashian

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг, Крис Хамфрис отпатуваа на краток меден месец. Славниот пар кој се венчаше минатиот викенд, ќе го поминат својот меден месец во Европа и тоа на неколку локации. Тие вчера се забележани на аеродромот LAX, а Ким на Twitter објавила: “Бог е добар”. Многумина се прашуваа дали овој пар воопшто ќе оди на меден месец , бидејќи Ким има закажани посети на некои настани следната недела, но се чини дека старлетата одлучила да се посвети на брачниот живот.

Иако деновиве многу медиуми објавуваа за раскошната венчавка, анонимен извор тврди дека било малку “чудно”. Сите се жалеле дека имало премногу камери и папараци, па поради тоа воопшто не уживале на церемонијата, тврди изворот. На венчавката присуствувале околу 450 гости, меѓу кои и многу познати личности. Се проценува дека венчавката чинела околу 10 и 30 милиони долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit