Каде живеат најпознатите ѕвезди на Холивуд?

11 јули, 20110
naslovna kuki

Интересни куќи, кои пружаат луксуз. Ова се куќите каде живеат познатите ѕвезди на Холивуд. Огромни зданија со тениски терени, базени, големи возни паркови…

Куќата на Селма Хаек во Лос Анџелес
Куќата на Ријана во Беверли Хилс
Тука живеат Том Круз и Кејти Холмс, ова е нивниот дом во Беверли Хилс
Ова е куќата на Сури Круз, каде таа ги игра детските игри
Ова е домот на Џенифер Анистон во Беверли Хилс
Куќата на Мараја Кери која се наоѓа во Бел Еир
Ова е куќата на Симон Коел во Беверли Хилс
Имотот на Хајди Клум и Сил во Беверли Хилс
Имотот на Никол Кидман и Кит Урбан во Беверли Хилс

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit