Како би изгледало пијанство на Месечината?! Па, вака некако, погледнете! :)

11 ноември, 20110
1

Слабата гравитација и тешкиот костум не се баш најдобри услови за одење.

Заминувањето на астронаутите на Месечината обично се доживува како голем успех на човековиот труд и технологија, но се чини дека не поминува се така едноставно.

На снимкава астронаутите се сопнуваат, паѓаат директно на глава, па се изгледа како да се напиле некоја чашка повеќе.

httpv://www.youtube.com/watch?v=LEdYf4SGhuI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş