Како ќе изгледаат ѕвездите кога ќе остарат?! Грозно?!

30 август, 20112
naslovna

Славните ѕвезди се предмет на обожување на многумина, но и мета на многу љубоморни жени кои за разлика од нив немаат цела војска на фризери, стилисти и шминкери, кои ќе се грижат за нивниот изглед.

Нивниот труд за убав изглед е накратко нарушен токму од добрите познавачи на фотошопот. Погледнете како би изгледале познатите за неколку десетици години, или барем како изгледаат тие со помош на фотошоп кој успешно им додаде неколку години.

Adrien Brody
Cameron Diaz
Emma Watson
Gwen Stefani
Gwyneth Paltrow
Hugh Laurie
Jennifer Aniston
Katie Holmes
Lindsay Lohan
Mila Kunis
Paris Hilton
Rihanna
Robert Pattinson
Sandra Bullock
Will Smith

 

2 comments

 • glorija

  30 август, 2011 at 17:38

  Lindsay Lohan 🙂

  Reply

 • daniel

  30 август, 2011 at 09:14

  Rijana e “najsimpaticna” 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma