Камерон Диаз во секси издание

22 јуни, 20110
camerondiaz1

Згодната глумица Камерон Диаз заблеска со атрактивен екстра краток фустан, откривајќи ги совршените нозе и тоа по повод премиерата на својот нов филм “Bad Teacher” во Њу Јорк, во кој  глуми со својот бивш дечко Џастин Тимберлеик. Во такви околности е позитивно да привлечеш внимание со процирно фустанче.

Изгледа снимањето на филмот не бил воопшто тежок со оглед на тоа што немале воопшто трема на снимањето на секс сцените. Тие изјавиле дека снимањето на овие сцени не им претсатвувале никаков проблем.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi