Карла бруни го покажа трудничкиот стомак

27 мај, 20110
carla bruni 5

По неколку месеци нагодување дали Карла е навистина бремена или станува збор за шпекулација сега конечно јавноста ја дозна вистината.

Таа до сега успешно го криеше стомакот со долгите и широки капути. Но, дојде денот кога Карла излезе и гордо го покажа стомакот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber