Карла бруни го покажа трудничкиот стомак

27 мај, 20110
carla bruni 5

По неколку месеци нагодување дали Карла е навистина бремена или станува збор за шпекулација сега конечно јавноста ја дозна вистината.

Таа до сега успешно го криеше стомакот со долгите и широки капути. Но, дојде денот кога Карла излезе и гордо го покажа стомакот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/