Карлеуша како Таличниот Том:)

8 август, 20110
Jelena-Karleusa-i-Dusko-Tosic

Карлеуша му нослеа среќа на Душко, секогаш кога ќе се појавела на стадионот тој победувал. Ете ја среќната ѕвезда на Душко.

Јелена е Талична. Кога и да се појави на стадионот ја освојуваме победата. Но, тоа не значи дека Јелена ќе ја гледате често на стадионите. Ние имаме договор. Она си има својата работа, а јас своја. Се поддржуваме еден со друг но не се мешаме во она што го работиме, изјавил Душко.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit