Кејт Мос и ќеркичката…а каде? Па во шопинг! Кај може:))

26 август, 20110
kate-moss

Кој не сака ваква глетка? Кој не гласа за мајчинската страна на познатите?

Познатиот британски модел, Кејт Мос целосно ѝ се посвети на својата ќеркичка Лила, па цел ден го поминаа заедно на шопинг.

Двете дами, во придружба на неколку пријателки на Кејт, моментално се наоѓаат на одмор во Сан Тропе, Франција.

И што да прави еден модел кога е на одмор, ако не да оди на шопинг?

Тие буквално го свртеа цел Сан Тропе во потрага по нови парчиња облека, а доста време поминаа и зеејќи пред излозите.

Што се однесува до Лила, нека не ве изненади ако и од неа израсне професионален модел. Таа дефинитивно го наследила шармот и убавиот изглед од мајка си.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma