Кејт Мос и нејзиното момче отвараат бар во својот дом

27 јануари, 20110
kate-moss-1024x768-25586

Кејт Мос и нејзиното момче Џејми Хинс наскоро ќе ги поканат своите пријатели во својот луксузен дом, каде отворија кафуле, и ќе ги почастат со најразлични коктели. Супермоделот, Кејт, која е позната по тоа дека сака да се напие, сега во својот дом ќе има сопствен, приватен бар. Барот ќе има големи софи и можност за правење на караоке забави. Таму сигурно ќе доаѓаат нивните пријатели, затоа што познато е дека таму каде што Кејт прави забава, неможе да биде досадно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi