Кејт Мос топлес на Сен Тропе

3 август, 20110
kejt mos naslovna

Кој Мос штотуку се врати врати од меден месец со новопечениот сопруг Џејми Хинс, но замина на уште едно одмарање. На одморот никогаш му нема крај.

Овој пат таа заедно со својата ќерка Лил Грејс и пријателите одмараше на Сен Тропе. Луда забава на јахта, водени лудории… Иако Кејт не може да се пофали со завидни техники за скокање во вода, сепак тоа не ја попречи во уживањето и забавата.

Опуштена како и секогаш, Кејт се соблече топлес, а тоа беше одличен предизвик за сите папараци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit