Кети Пери отруена со храна

9 јули, 20110
katy perry 77

Пејачката Кети Пери деновиве ги поминува во болнички кревет. Таа имала едно непријатно искуство, заради кое скапо морала да плати. Во екот на подготовките, и пред самиот старт на концертот во Розмонд, Кети добила труење од храна. Заради труењето, а потоа и дехидрирала, Кети била задржана во болница. Затоа неколку концерти од нејзината турнеа се откажани. Докторите ја советувале да помине неколку дена во кревет и да одмори, за да може да ја продолжи турнеата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit