Кети Пери во новиот спот од пирмерна ученичка стана девојка која најмногу лудува на забавите

9 јуни, 20110
Кети Пери во новиот спот од пирмерна ученичка стана девојка која најмногу лудува на забавите

Во новиот спот, за песната “Last Friday Night”, Кети Пери е “бубалица” која изгледа се презаситила од учењето и се опушта на една петочна забава, со многу алкохол.

Сега за сега е пуштен само дел од спотот, како најава за она што следи. Премиерата на спотот ќе се случи на 14-ти јуни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/