Кидман за ќерката Хоуп Маргарет платила 110.000 евра

23 јануари, 20110
nicole-kidman-fosters

Холивудската актерка Никол Кидман и нејзиниот сопруг Кит Урбан за своето втори дете го купиле за 110.000 евра. Брачниот пар на агенцијата во Лос Анџелес, која вработувала сурогат мајки и ја платил сумата. Како што пренесуваат светските медиуми од истата агенција, уште една жена родила син за познатиот пејач Елтон Џон.
Кидман во 2008 година ја родила ќерката Сандеј Роуз, а има и две посвоени деца од бракот со Том Круз.

Извор: Нетпрес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi