Ким и Крис: Не се разведуваме! Ни самите веќе незнаат!

23 октомври, 20110
BF9CDEA0C0E_1_full

Ким Кардашијан и Крис Хампфрис не се на работ на разделба… ниту блиску до тоа…и покрај тоа што неколку списанија веќе ги покриа своите насловни страници со нивниот развод.

Всушност Крис почнал да ги преселува работите од нивниот  хотелски апартман во Њујорк, па блиски пријатели на парот кажале дека тие едносавно си ги пренесуваат кутиите во нивниот дом во Лос Анџелес каде ќе се вратат заедно.

Парот живееше неколку месеци во огромен апартман во хотел во Њујорк, додека Ким го снимала своето ново реално шоу, а неодмана тоа завршило и дошло време да си заминат од градот.

А, на зошто Крис не го носи венчалниот прстен, пријателите доделае дека едноставно не е љубител на накит.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş