Ким Кардашијан е трудна, ама му се вратила на екс фраерот!!?? Каква драматургија е оваа “цура”, лелеее:)))

4 ноември, 20110
Kim-Reggie-kim-kardashian-7363703-800-1072

Атрактивната старлета Ким Кардашијан никогаш не престанува да ја шокира јавноста! Само неколку дена откако поднела документи за развод од кошаркарот Крис Хемфрис, со кого беше во брак само 72 дена, сега американските таблоиди објавиле дека Ким е бремена, и дека повторно е во контакт со нејзиниот поранешен дечко Реџи Буш.

– Ким покажува знаци на бременоста. Нагло престана да пие, а почнала и да избегнува да носи облекакоја и го истакнува стомакот, изјавил неименуван извор.

Ким се уште не ги коментирала овие гласини, но во првото интервју кое го даде каде го објавуви разводот, рекла дека е премногу рано да ги изнесува деталите за нејзиниот неуспеш брак.

– Смешно е што мора да се правдам, но веројатно и тоа се случува кога својата свадба ја снимаш за реално шоу, изјавила Ким.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş