Ким Кардашијан го објави првиот сингл

9 март, 20110
kim-go-objavi-prviot-singl

Ким Кардашијан позната по сопственото реалното шоу, овој пат своите фанови ќе ги израдува со уште еден свој талент, пеењето. Таа освен тоа што има свој парфем, неколку бутици сака да биде и пејачка. За својата прва песна Ким изјави дека има одличен ритам, а за истата соработувала со своите колешки Бијонсе и Ријана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi