Ким Кардашијан наскоро во брак?

30 јануари, 20110
kim_kardashian_2-1024

Најновите гласини кои се јавија во шоубизнисот се дека познатата актерка, продуцентка и модел Ким Кардашијан наскоро ќе стапи во брак. Таа неколку месеци се забавува со своето момче, кошаркарот од тимот на Њу Џерси, Крис Хемфирс. Американските медиуми пренесуваат дека парот веќе неколку месеци одлично се забавува, се сакаат и одлично се сложуваат а тоа е доволно за да застанат на лудиот камен. Ким, 30, која е пет години помлада од својот избраник, претходно беше поврзувана со бројни личности од американскиот џет-сет, а беше во врска и со Мајлс Остин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi