Андријана Лима на насловната на Вог

31 јануари, 20110
lima

Прекрасната Андријана Лима ќе го краси мартовското издание на списанието Вог, кое излегува во Бразил. Преубавата манекенка овој пат е нашминкана малку футуристички, а тоа ги поделило мислењата на луѓето од модната индустрија. Повеќето од модните критичари изјавиле дека таа е премногу фотошопирана, со што се познава по нејзиното избелено лице на насловната фотографија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma