Ким Кардашијан веќе има нова романса! Многу и беше тешко по разводот:))) Ептен:)

10 ноември, 20110
834473-kim-kardashian-lance-gross.gif

Реалити шоу звездата има нова романса и тоа со Ленс Грос, нејзиниот партнер во филмот The Marriage Counselor. Присутните на снимањето биле изненадени кога ја виделе Кардашијан како флертува со Грос на паузите на снимањето на филмот.

Еден од пријателите на познатата Кардашиан тврди дека Грос нејзе од секогаш и се допаѓал. Пријателот исто така тврди дека Грос е токму нејзин тип, со темна коса и набилдани мускули. Пред да се венча со Крис Хамфрис, Ким била во врска со Кајв Вест, Реџи Буш, Реј Џај, и Ник Канон.

Најновите шпекулации се дека Кардашијан му праќа многу пораки на Ленс, кој во моментов нема девојка па се прогнозира дека наскоро ќе почнаат да се забавуваат со Ким. Инаку Кардашијан овие деновиве дигна прашина со ставањето крај на бракот со Крис Хамфрис после само 72 дена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş