Ким со нов изум:) Парфем за свадба:)

4 август, 20110
kim-kardashian-gold-perfume-1

Ким Кардашијан ја најави лимитираната продажба на нејзиниот нов парфем кој лично таа ќе го има на себе, на свадбата.

Овој пат “Љубовта” ќе биде лимитирана. Парфемот “Love” ќе биде произведен, но само 1000 шишенца, од кои едно е за неа, за денот на нејзината свадба, 200 се за забавата која ја организира пред свадабата, на која се поканети нејзините другарки, а 799 се наменети за момците, поточно за нивните девојки.

Овој парфем таа го препорачува на секој маж кој сака неговата партнерка да биде заводлива и да мириса на “љубов”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit