Ќерката на “Мел Б” го пријавила својот татко дека ја малтретирал!

2 ноември, 20110
kcer-mel-b-prijavila-oca-da-ju-zlostavljao-pozvana-i-policija-400x600-20111144-20111101151348-1427250c15fdd7031cfdd257a22f07cd

Феникс Чи, 12-годишната ќерка на Мел Б (36), го обвинила својот татко и поранешен сопруг на познатата членка на групата Spice Girls за злоупотреба и малтретирање.
Станува збор за Џими Гулзар кој се развел од пејачката во 2000 година, а во брак поминале две години. На пејачката и било доделено правото да се грижи за детето, а Џими имал можност да ја посетува четири пати во месецот. Проблемот се појавил последениот пат кога неговата ќерка дошла во посета. Џими не дозволувал Феникс да излегува од куќата, додека била со него. Била повикана полиција за да воспостави ред.
Девојчето видно вознемирено ја напуштило куќата, откако полицијата успеала да го убеди Џими.
Во полицискиот извештај било наведено дека девојчето некое време престојувало кај својот татко, но кога тоа сакало да се врати кај нејзината мајка, Џими не и дозволил и ја зграбил силно за раката. Мел Б се уште не го коментирала случајот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş