Кларк Кент се појави во Македонија

5 јули, 20111
s1-2 flying

Залутаниот Супермен, го бараше патот до Марков Манастир. Очигледно проценил дека треба да интервенира на наша територија.

httpv://www.youtube.com/watch?v=SbsKzA9opzM

One comment

  • BAMBO

    6 јули, 2011 at 03:12

    :)) Like :))

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/