Клаудија Шифер се соочува со сериозни проблеми!

26 јуни, 20110
claudia_schiffer

Клаудија Шифер на најновите фотографии, кои се појавија на најновите изданија на светски познатите магазини изгледа се послабо и поуморно. Веќе се шпекулира дека тоа е така поради брачните проблеми.

Но, проблемот е што не станува збор за обична кавга, туку за неверство. Најновата информација поврзана со нејзиниот сопруг Метју Вон е дека тој е таткото на трудната Џенуари Џонс. Тој ги демантирал гласините додека актерката, Џонс не сакала да дава никаков коментар.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/