Клукајдрвецот се пресмета со змијата

26 септември, 20110
Клукајдрвецот се пресмета со змијата

Малкумина се оние на кои би им дошло на памет да се спротивстават на змија. Меѓу тие малкумина е и овој клукајдрвец, кој реши машки да се пресмета со змијата.

Погледајте ја оваа неверојатна борба…

httpv://www.youtube.com/watch?v=JQ0E63kRKPk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi