Кога ќе пораснам сакам да бидам „ќерка на Мадона“ :)

27 август, 20110
madonna-daughter-pcn-credit

Лордес, попозната уште како ќерката на поп кралицата на сите времиња – Мадона, пред неколку недели го прослави својот 15-ти роденден на релаксирачко патување за Антиб, Франција.

Додека Лурдес беше на копно, 53 годишната Меџ беше видена како скија на вода со својот нов 24 годишен пријател Брахим Заибат.

Не е лошо да си богат зар не?!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma