Кога среќата е на твоја страна! Дете на санка избегна смрт!

27 декември, 20110
Кога среќата е на твоја страна! Дете на санка избегна смрт!

Москва – невнимателен маж се обиде да ја помине улицата далеку од пешачкиот премин и на него налета автомобил.

За да ситуацијата биде полоша, мажот со себе влечел дете на санка. За среќа автомобилот не го удри детето кое неповредено останало на санката.

Оваа неверојатна ситуација се случи во Русија:

httpv://www.youtube.com/watch?v=QSKvOE9tJvg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber