Коко-T и нејзиното секси “газе”!! Толку е големо што мора да го придржува:)))

7 ноември, 20110
0

Додека уживала на плажата во Мајами, голем број на папараци ја опколиле и почнале да ја фотографираат. Коко-T подготвено позирала, дури и со рацете си помагала да го поткрене своето убаво големо газе.

Отидов на плажата, и веднаш ме нападна папараци. Им подготвив право шоу, се пофалила Коко-Т (32) на Твитер откако пристигнала во хотелот по долгото позирање на плажата во Мајами.
На поголемиот број фотографии Коко-Т можеме да ја видиме само однапред, но кога папараците почнале да ја сликаат и позади, тогаш Коко-Т спретно си го подигнала големото газе за да случајно не и изгледа обесено.
Откако пристигнала во хотелската соба Коко-Т направила уште една фотка на своето газе, но овој пат ја поткренала ногата за да изгледа уште посекси”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş