Кола од лего коцки:)

25 јуни, 20110
Кола од лего коцки:)

Едно изненадување за господинот. Од колата која ја остави на паркинг, најде замена направена од лего коцки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma