Реџи Буш неможе да ја заборави Ким Кардашиан

25 јуни, 20110
kim-melissa

Реџи Буш, поранешниот дечко на Ким Кардашиан, се забавува со Мелиса Молинаро. Помеѓу овие две девојќи има огромна сличност, па не е ни чудо зашто Реџи ја започнал оваа врска. Милиса е позната по рекламата која ја сними поради сличностите со Ким.

Реџи се појавил на нејзината роденденска прослава, а нивни блиски извори тврдат дека се заедно неколку месеци.

Ким и Реџи беа во врска неколку години, а кога прекинаа, двајцата беа депресивни. Дури и нејзината мајка Крис се обиде да им помогне и успеа во тоа, но само за кратко тие повторно се разделија. Причината за тоа, очигледно била нејзината врска со Кание Вест.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma