Колекција чанти потпишани од Роберт Север

14 април, 20110
robert sever

Роберт Север ја објави својата најнова колекција на чанти за престојното лето. Колекцијата Hera, ја сочинуваат чанти кои се направени од квалитетна кожа украсени со прекрасната графика на Север.

Во продолжение ви претставуваме само дел од преубавата колекција на чанти, за која верувам дека барем една од нив ќе биде по ваш вкус.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma