Колекцијата за костими за капење на Мари Хофман

18 февруари, 20110
d2c8e7cdedf61af8_Screen_shot_2011-02-02_at_11.09.12_AM

Иако зимата е суште во тек, сепак модните дизајнери веќе ги сработија своите колекции за костимите за капење. Ова е само дел од прекрасната колекција за костими за капење на Мари Хофман.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma