Колку е јако лобито на хомосексуалците во Македонија

24 мај, 20111
ee6769851a

Земајќи во предвид колку хомосексуалците се присутни по Македонските медиуми, имаме впечаток дека геј лобито, како во светот така и кај нас, зема поголем замав. Од пејачи, глумци, до статисти и креатори, хомосексуалците се почесто можеме да ги видиме и на пратеничките листи. Ќе доживее ли Македонија по примерот на некои од екс-југословенските држави, да добие и председател хомосексуалец веќе на следните избори? Ако е за наше интегрирање во светот, алал нека ни е!:)

 

One comment

  • Jaroslav

    25 мај, 2011 at 18:38

    Ushte homo ova i homo ona ni treba. Treba po edna sipka za site niv, i u planina. se trujat mali deca, pa posle mislat deka toa e normalno. Sve u planina, i oci da ne im vidi nikoj. Takvite i ko boki 13 treba so zakon da im se zabrani sekakvi javni nastapi, a tv stanicite i vesnicite ,pa i internet portalite najstrogo da se kaznat. Ako veke se davaat takvi raboti, da mora da se emituvaat posle 24 h navecer i samo do 5 sabajle !!!!!

    Srdecen pozdrav do portalot i se nadevam deka ovoj komentar ke dopre do shto poveke roditeli za da go zazemat istiot stav !!!!!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/